O chocophoto

O chocophoto O chocophoto O chocophoto

Zespół Angelina Chocolate jest kolektywem twórczym, który łączy wspólny cel – wprowadzać w życie ciekawe koncepty i darować radość ludziom! Od wielu lat tworzymy dla was z miłością oryginalne wyroby czekoladowe. Nasz zespół nieustannie poszukuje nowych konceptów, starając się cały czas rozszerzyć asortyment, aby zawsze można bylo znaleźć prezent dla ważnego wydarzenia w życiu.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasze nowe wyroby chocophoto – z belgijskiej czekolady z wytworzonym obrazem za pomocą barwników spożywczych dla różnych wydarzeń w życiu – które przyniosą wam radość, jak również dla waszych bliskich i przyjaciół. W naszym sklepie internetowym może Państwo kupić nie tylko gotowe wyroby, lecz również zedytować je zgodnie z Państwa życzeniem. Na przykład, zmienić napis na produkcie lub zmienić tło, można także dodać swoje ulubione zdjęcie i napisać na nim życzenie. Wszystko to jest możliwe w naszym serwisie internetowym do rysowania obrazu na powierzchni czekolady. Kupując nasze produkty, z pewnością otrzymuje Państwo jakościowy produkt polski, wytworzony z belgijskich surowców i francuskich barwników spożywczych.

O chocophoto

Kochamy to, co robimy, dlatego wszystkie prezenty czekoladowe są tworzone z miłością, ze szczególną starannością i z wkładając w pracę całą duszę.Inspirujecie nas do tworzenia coraz więcej nowych okazji świątecznych!

  • Angelina Chocolate Sp. z o. o.
  • Wrzosowa 20, 32-083 Balice, Polska
  • KRS: 0000530631
  • NIP: PL 678 315 25 73
  • REGON: 123243150