Otwarcie sklepu internetowego!

Chocophoto – sklep internetowy z oryginalnymi prezentami czekoladowymi z narysowanym obrazkiem na belgijskiej czekoladzie. Wszystkie słodycze, które widzisz na stronie chocophoto.pl mianowicie produkujemy w Polsce. Dlatego mamy najsmaczniejsze wyroby czekoladowe z najbardziej pełnymi opisami produktów, oraz mamy najlepsze ceny dla nich.

JAKOŚĆ
Wszystkie towary chocophoto.pl są certyfikowane i produkowane w Polsce oficjalnie z zachowaniem norm przechowywania produktów. Dostarczamy również dokumenty, certyfikaty jakości i zgodności. Wybierając nasz sklep internetowy z prezentami czekoladowymi na wszystkie wydarzenia, możesz być pewny, że otrzymasz świeży towar.

DRUKOWANIE OBRAZKÓW NA CZEKOLADZIE
Nasza nowa metoda rysowania obrazków na czekoladzie pozwala tworzyć wyjątkowe prezenty czekoladowe na wszelkie wydarzenia w naszym życiu. Podczas rysowania obrazu używamy wyłącznie barwników spożywczych wyprodukowanych we Francji i zachowujemy wszystkie standardy technologiczne podczas tworzenia kolorowego obrazu na czekoladzie.Wszystko to pozwala stworzyć naprawdę wyjątkowy prezent dla miłośników słodyczy.

ASORTYMENT
Jeśli chcecie kupić belgijską czekoladę wysokiej jakości na urodziny, z okazji dnia Św. Walentyna, lub na inne wydarzenie w Twoim życiu, sklep chocophoto.pl oferuje ogromny wybór gotowych belgijskich wyrobów czekoladowych w oryginalnych postaciach z rysunkami i napisami na nich. A także możliwość stworzenia kartki z pozdrowieniami dla krewnych i bliskich za pośrednictwem wyjątkowej usługi na naszej stronie internetowej. Możesz dodać swoje ulubione zdjęcie lub obrazek, albo wybrać z gotowych clipartów i zrobić napis gratulacyjny na czekoladzie.

Wszystko to można narysować na naszych formach czekoladowych w kształcie kartek lub pocztówek, podwójnych serc lub za pomocą liter LOVE.

PRAWIDŁOWE PRZECHOWYWANIE TOWARU
Towary ze sklepu internetowego zostaną dostarczane do naszych Klientów z naszego magazynu centralnego, gdzie produkty są przechowywane we właściwych warunkach i w odpowiedniej temperaturze. Zawsze będziesz mógł sprecyzować datę przed upływem terminu towaru, który chcesz kupić, i zrezygnować z zamówienia, jeśli nie będzie zgodne z Twoim życzeniem.

 

PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Wybierz dla siebie najwygodniejszy sposób płatności i dostawy i określ go przy sporządzeniu zamówienia. Dostarczamy wszystkie nasze towary w Warszawie i Polsce. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak i prawnymi, dostarczając wszelką niezbędną dokumentację.

Na przykład, jeśli chcesz kupić prezent czekoladowy z okazji dnia 8 Marca lub na Sylwestra, załatwić to w sklepie internetowym chocophoto.pl będzie bardzo proste: Sporządzasz zamówienie, płacisz, a nasz kurier dostarcza zamówienie wraz z dokumentami.

Możesz również zapłacić za zamówienie w banku lub gotówką kurierowi, jeśli szukasz czekolady ręcznie robionej dla siebie i swojej rodziny.

Na przykład, jeśli chcesz kupić czekoladę w sklepie angelinachocolate.pl  – można to zrobić za pomocą kilku kliknięć, wskazując gotówkową lub bezgotówkową metodę płatności.

Wszystkie ceny na stronie angelinachocolate.pl  są prawidłowe, a pozostałości są aktualne. Dlatego możecie być pewnny tego, że po złożeniu zamówienia otrzymasz dokładnie to, co chciałeś, a w kwicie będzie dokładnie taka kwota, jaką oczekiwałeś przy składaniu zamówienia. Życzymy przyjemnych zakupów!

Godziny pracy i przyjmowania zamówień:
Od poniedziałku do piątku: z 9.00 do 17.00
Sobota, niedziela: dni wolne od pracy.